Ozdobny kuferek na broń kolekcjonerską

colt-navy

Przeglądając internet natrafiłem na ładne kolekcjonerskie pudełka na broń czarnoprochową. Chętnie bym trzymał mojego Colta Navy w czymś podobnym. Niestety nie spotkałem ofert sprzedaży samych pudełek z dostosowanymi przegródkami dla broni czarnoprochowej.

Postanowiłem pudełko przystosować do broni sam. Na grupie FB Strzelectwo Czarnoprochowe ktoś pokazał idealne pudełko do przystosowania. Jest to pudełko do trzymania kolekcji monet, mieści kilka palet z przegródkami na monety. Na szczęście można je kupić bez tych palet, które dla mnie są całkiem nie przydatne.

 

Pudełko kupiłem na Allegro od sprzedawcy marcia_com_pl, można również kupić w sklepie internetowym http://www.marcia.com.pl. Cena dosyć atrakcyjna, pudełko kosztuje 45 zł.

W najbliższym czasie mam zamiar zabrać się za przystosowanie pudełka w którym będę trzymał Colta Navy, prochownicę i kilka drobiazgów. Efekty opublikuję na tej stronie pod tagiem #pudelko-na-bron. Zapraszam również do Newslettera, subskrybenci mają dostęp do wszystkich wpisów oraz są informowani o nowych artykułach.

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.